koduleidja.ee
  eesti  vene
sisene   
Avaleht Otsing Müün Ostan Üürimine Klubi Kontakt Koduleidjast
Tule Koduleidja maakleriks!
Koduleidja eristub tavalisest vahendusbüroost sellega, et oleme loonud ja kasutame erinevaid infotehnoloogilisi lahendusi, mis aitavad maakleritel oma tööd efektiivsemalt ning tulemuslikumalt teha.
Koduleidja infosüsteem kogub pidevalt turuinfot, töötleb ja analüüsib seda. Maakleritel on infosüsteemi abil võimalik kiiremini ja lihtsamalt leida objektidele ostuhuvilisi ning vastupidi.
Erinevalt tavapärastest kinnisvarafirmade kodulehtedest on Koduleidja lehekülg üles ehitatud sarnaselt kinnisvaraportaalile- Kodulehel on üleval info rohkem kui 7000 müügi- ja üüripakkumise kohta põhiliselt Tallinnas ja Harjumaal. Seetõttu külastab meie kodulehte keskmiselt ~30 000 külastajat kuus ja läbi kodulehe tehakse kuus ~400 otsepöördumist. Seega pöördub oma ostu-, müügi või üürisooviga otse meie poole ligikaudu 13 klienti päevas.
Lisaks eelnevale võimaldab Koduleidja infosüsteem maakleritel teha kiiresti ja mugavalt paljusid maakleritöö rutiinseid tegevusi. Näiteks on võimalik ühekordse kuulutuse sisestamisega avaldada see enamikes kinnisvarakuulutusi avaldavates portaalides jne
Võime kindlasti väita, et sellisel tasemel infosüsteemi nagu Koduleidjas ei ole kasutada paljude suurte, rääkimata enamuste väiksemate, kinnisvarafirmade maakleritel.
Oleme infosüsteemi arendamisega jõudnud tasemeni, kus olemasolevad maaklerid ei jõua kogu meil olemas olevat teavet ära kasutada ja seepärast otsime oma meeskonda uusi maaklereid.
Milliseid maaklereid ootame:
  • Kogemus – kindlasti on varasem kinnisvara- või müügivaldkonnas töötamise kogemus eeliseks, kuid mitte kõige olulisem eeltingimus. Tubli ja teotahtelise inimese oleme valmis ise välja õpetama ning võimaldama talle vajalikke koolitusi
  • Keelteoskus – ei ole oluline, mis keel on sinu emakeeleks. Töö eeldab eesti keele valdamist nii kõnes kui kirjas ning vene ja inglise keele suulist oskust. Kõikide teiste keelte oskused tulevad vaid kasuks
  • Järjekindlus, tulemusele orienteeritus, ambitsioonikus – väga vajalikud iseloomuomadused, et maakleritööd hästi teha
  • Ausus ja lubadustest kinnipidamine on eeltingimused tööle võtmisel.
Lisaks võimalusele osaleda kinnisvaravahenduse uuendusprotsessis pakub Koduleidja turu parimaid teenimisvõimalusi.
Kandideerimiseks Tallinnas, saada cv aadressil andres.hang[at]koduleidja.ee. Küsi julgesti lisainfot tel 5564 5494 ja 6440 347.

Kandideerimiseks Võru-, Põlva- ja Valgamaale, saada cv aadressil peep.henning[at]koduleidja.ee. Küsi julgesti lisainfot tel 5564 9908.
© Koduleidja 2023